Projekt edu.

Czym jest projekt „Eksperymentuj z nami”?

Projekt jest cyklicznym pasmem spotkań podczas, których dzieci z klas I-III wykonują na lekcji eksperymenty
i doświadczenia z różnych dziedzin nauki i w sposób empiryczny zdobywają wiedzę o świecie. Projekt jest realizowany w Krakowie i okolicach. 

Jak zgłosić klasę do udziału w projekcie?

W celu zgłoszenia należy skontaktować się z nami pisząc maila na adres zapisy.robotim@gmail.com . W mailu powinny się znaleźć następujące informację: jaka klasa bierze udział, kto jest jej wychowawcą, ile liczy dana klasa osób oraz dane kontaktowe do wychowawcy klasy. Po otrzymaniu tych informacji przesyłamy formularz zgłoszenia i ustalamy harmonogram spotkań.

Ile jest spotkań w roku szkolnym, ile trwają zajęcia oraz jak wygląda harmonogram?

Projekt składa się z 9 spotkań po jednym w każdym miesiącu. Spotkanie trwa 45 minut (jedną lekcję). Harmonogram ustala się w taki sposób, żeby spotkania odbywały się cyklicznie w tych samych godzinach np. 2 wtorek miesiąca od godz.8;00-8:45 klasa Ia, od 8;55-9;40 klasa Ib.

Jakie są koszty udziału w projekcie?

Koszt udziału w projekcie wynosi 10 zł od dziecka za jedno spotkanie, płatne każdorazowo po zajęciach. Płatność dotyczy dzieci uczestniczących w zajęciach w danym dniu. Dzieci nieobecne nie płacą za zajęcia.

Jakie są tematy poszczególnych zajęć w ramach realizowanego projektu? W trakcie projektu zrealizujemy następujące tematy:

1.Chemiczne wulkany
2.Samolot braci Wright
3.Kolorowe wodne eksperymenty
4.Chemik tworzy nową kolorową substancję
5.Rzymianie budują katapultę
6.Chemik tworzy sztuczny śnieg
7.Domowe sposoby filtracji
8.Budujemy rakietę kosmiczną i poznajemy zasadę działania silnika odrzutowego
9. Czy Leonardo da Vinci naprawdę wymyślił spadochron?

Gdzie można znaleźć dodatkowe informacje na temat projektu?

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 537 050 102 lub oglądnąć nasze projekty w internecie na kanale YouTube o nazwie RoboTim TV . Mogą Państwo też odwiedzić nasz profil na Facebooku: RoboTim warsztaty edukacyjne.

Kto jest organizatorem projektu?
Organizatorem projektu jest firma RoboTim.

Link do kanału na YT
Link do naszego profilu na FB